Вівторок, 17 січня 2017 17:55

ХК "Піттсбург" зрівняв рахунок у півфінальній серії плей-офф Кубка Стенлі

КИЇВ. 17 травня. УНН. Другий матч фіналу Східної конференції Кубка Стенлі, котрий відбувся на арені "Консол Енерджі Центер" в Піттсбурзі, завершився перемогою в овертаймі "Піттсбург Пінгвінз" над "Тампа-Бей Лайтнінг", повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Перший період пройшов надрезультативно. Спочатку нападник "Пінгвінз" Метт Каллен закинув четверту шайбу у плей-офф. Він зіграв на добиванні після кидка Еріка Фера. Йому не зміг перешкодити ні форвард "Тампи" Ондржей Палат, ні Андрей Василевський.

Філ Кессел збільшив перевагу "Піттсбурга". Карл Хагелін кинув по воротах, Нік Боніно в боротьбі з нападником Седріком Пакетта підставив ключку. Шайба в результаті виявилася у Кессела, який кинув у ближній кут - 2:0.

Захисник "Лайтнінг" Антон Стралман провів свою першу гру після перелому ноги і за неповні 4 хвилини до завершення періоду скоротив розрив в рахунку. Джонатан Друін встановив паритет за 49 секунд до закінчення першого періоду.

Наступні два періоди завершилися нульовою нічиєю, а переможну шайбу на 40 секунді овертайму закинув зірковий виконавець господарів Сідні Кросбі – 3:2.

"Ми були краще в третьому періоді. Ми переграли їх. Я думаю, що третій період і овертайм в нашому виконанні були прекрасними", - повідомив хокеїст переможців Патрік Хорнквіст.

Зазначимо, що рахунок у серії до чотирьох перемог став 1:1.

Нагадаємо, що далі серія переїздить на "Амалі Арену" (Тампа), де команди зіграють два поєдинки – 19 та 21 травня.

Як повідомляв УННХК "Сент-Луїс" вийшов вперед у півфінальній серії плей-офф Кубка Стенлі.