середа, 26 липня 2017 р.15:30

Українець М.Романчук став бронзовим призером ЧЄ з водних видів спорту

КИЇВ. 19 травня. УНН. Скарбничка української збірної поповнилася черговою нагородою на чемпіонаті Європи з плавання. Українець Михайло Романчук на дистанції 1 тис. 500 метрів вільним стилем виборов “бронзу”, передає УНН з посиланням на сайт Федерації плавання України.

Фаворитом змагань став італієць Григоріо Пальтриньєрі. Від другої сходинки М.Романчука віддалило всього 02,58 секунди. Тож наш спортсмен фінішував з третім результатом в 14 хвилин 50,33 секунди .

Зазначимо, що інший українець Сергій Фролов в фіналі посів восьме місце.

Нагадаємо, що чемпіонат Європи проходить у Лондоні (Великобританія) з 9 по 22 травня і за підсумками 10 днів Україна посідає друге місце в командному заліку, маючи на рахунку вже 18 нагород — 5 “золотих”, 9 “срібних” та 4 бронзових медалі.