понеділок, 23 жовтня 2017 р.19:21

Баскетболісти "Клівленда" перемогли "Торонто"

Баскетболісти

КИЇВ. 19 травня. УНН. Стартовий поєдинок фіналу Східної конференції Національної баскетбольної асоціації, що проходив у “Квікен Лоанс Арені”, завершився розгромною перемогою господарів “Клівленд Кавальєрс” над “Торонто Репторс”, передає УНН.

Зустріч розпочалася за переваги колективу з Канади — 7:0. На 10 хвилині протистояння “Клівленд” вперше вийшов вперед у грі завдяки результативним діям форвардів Кевіна Лава і Леброна Джеймса. Початок наступної чверті ознаменувався ривком господарів і рахунок у матчі став розгромним 49:30.

Після великої перерви команди виходили на паркет з-за результату 66:44. Ситуація на майданчику не змінилася — баскетболісти “Репторс” не зуміли переломити хід подій і зазнали поразки 84:115.

Статистика — “Клівленд”: Ірвінг 27 очок, Джеймс 24, Лав 14, “Торонто”: ДеРозан 18, Бійомбо 12, Джонсон 10.

Як повідомляв УНН, канадський клуб “Торонто Репторс” вперше в історії пробився до фіналу Східної конференції НБА.