четвер, 27 липня 2017 р.19:33

Баскетболісти "Клівленда" завдали другої поразки "Торонто" у фіналі конференції НБА

Баскетболісти

КИЇВ. 20 травня. УНН. БК "Клівленд Кавальєрс" завоював другу домашню перемогу над "Торонто Репторс" в серії до чотирьох перемог фіналу Східної конференції НБА, передає кореспондент УНН.

Три втрати гравців "Репторс" призвели до лідируючої позиції господарів майданчику на початку матчу (14:7), але під завершення чверті від переваги "Кавальєрс" залишилось лише два очки – 30:28. Останні хвилини першої половини пройшли за домінування лідера господарів Леброна Джеймса (62:48).

В наступні 24 хвилини зустрічі гравці канадського клубу не зуміли змінити ситуацію на паркеті, а представники "Клівленда" розвинули успіх і перемогли з результатом 108:89.

"Такого результату добитися нелегко. Ми багато працювали. Ми довго готувалися до суперників, намагалися розгадати їхні плани. Сьогодні мій штаб якраз впорався з цим завданням, ми передбачали ті речі, які спробував зробити "Торонто", - заявив наставник "Кавальєрс" Тайрон Лю.

Зазначимо, що форвард переможців Л.Джеймс зробив тріпл-дабл – 23 очки, 11 передач і 11 підбирань.

Крім того, американський баскетболіст вийшов на четверте місце за результативністю за всю історію плей-офф Асоціації, обігнавши легендарного центрового Шакіла О’ніла (5250 очок). Перші три місця займають Майкл Джордан (5987), Карім Абдул-Джабар (5762) і Кобі Брайант (5640).

Нагадаємо, що з урахуванням двох попередніх виграних "в суху" серій "Кавальєрс" стартували в плей-офф 2016 з показником 10:0. Раніше подібне вдавалося лише "Лейкерс" (1989, 2001) і "Сан-Антоніо" (2012). Чемпіонат виграла лише каліфорнійська команда зразка 2001 року.

Як повідомляв УНН, перший поєдинок серії завершився розгромною перемогою "Клівленд Кавальєрс" 115:84.