Субота, 27 травня 2017 20:40

Український більярдист завоював срібну медаль на міжнародному турнірі в РФ

Артем Моісеєнко

КИЇВ. 21 травня. УНН. У Москві (Росія) за участі українських спортсменів вп’яте відбувся більярдний міжнародний турнір “Кубок мера Москви 2016”. Про це повідомляє Спортивний комітет України, передає УНН.

Фінішувати в трійці найкращих на другій позиції вдалося переможцю та призеру Кубку світу, віце-чемпіону Кубку Європи Артемові Моісеєнку із Дніпропетровську.

Український більярдист дістався фіналу, обігравши суперників із Росії, Молдови та Киргизстану. В “золотому” матчі йому випало сперечатися за перемогу з білорусом Євгеном Салтовським. Дві стартові партії закінчилися на користь нашого опонента (2:0), після цього чотири наступні партії українець залишив за собою (2:4). Але білорус зумів зрівняти рахунок і потім відірватися та перемогти 7:4.

Повідомляється, що крім срібної відзнаки, українець отримав “Приз глядацьких симпатій”.

Додамо також, у жіночій частині змагань найближче до нагород була Анастасія Ковальчук з Кременчука. Впевнено подолавши суперниць в чотирьох раундах, вона, як і А.Моісеєнко, не змогла зламати представницю Білорусі, але на стадії чвертьфіналу.