Понеділок, 27 березня 2017 09:53

Харківський ВК "Локомотив" восьмий раз поспіль став чемпіоном України

КИЇВ. 21 травня. УНН. У фінальному протистоянні чоловічого чемпіонату України з волейболу харківський "Локомотив" переміг "Дніпро" і у восьмий раз поспіль став чемпіоном країни, повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації волейболу України.

Протягом усієї зустрічі "Дніпро" не давав можливості своєму супернику показувати власну гру. Значно підсилив дії дніпрян в атаці капітан команди Віталій Бондар, який пропустив матчі минулого тижня через травму. Відновившись після пошкодження, він допоміг своєму колективу здобути перемоги у двох перших сетах.

У третій партії "Локомотив" згадав про свої чемпіонські амбіції і зумів скоротити рахунок по сетах. Четверту партію залізничники провели ще більш переконливо, і рахунок було зрівняно. Гра перейшла у тай-брейк.

У п’ятому сеті команди йшли майже на рівних, проте у підсумку харків’янам все ж таки вдалося вийти вперед та здобути перемогу – 15:12, тим самим поставивши крапку у матчі та у всьому сезоні загалом.

Повідомляється, що "Локомотив" восьмий сезон поспіль, а загалом 16 раз, став найсильнішою командою української Суперліги.