Середа, 25 січня 2017 00:14
Адміністратор магазину
Монтажник систем кондиціонування

"Оклахома-Сіті" розгромила "Голден Стейт" у третьому матчі півфіналу НБА

КИЇВ. 23 травня. УНН. Баскетболісти "Оклахома-Сіті Тандер" на домашньому майданчику в "Чизпік Енерджи-Арені" завдали розгромної поразки чинному чемпіону НБА "Голден Стейт Ворріорс" в третьому поєдинку фіналу Західної конференції Асоціації, повідомляє кореспондент УНН.

Завдяки набраним очкам із проходів баскетболістам "Оклахома-Сіті" вдалося відірватися у рахунку після семи хвилин зустрічі – 23:13. Вийшовши з лави запасних, минулорічний найцінніший баскетболіст фіналу НБА форвард Андре Ігуадала почав брати ініціативу в свої руки, що призвело до скорочення відставання команди зі штату Каліфорнії (36:35). Затяжним ривком (12:0) закінчилася перша половина зустрічі на яку команди відправилися за рахунку 72:47.

Надалі гравці "Тандер" діяли на куражі і зуміли набрати 117 очок за підсумком лише трьох чвертей. Загальний результат зустрічі 133:105.

"Отримали те, що заслужили. У серіях з "Мемфісом" і "Клівлендом" ми також крупно програвали в 3-х матчах, але відповідали належним чином. Так що ми знаємо, як це робити. Я впевнений в тому, що в четвертому матчі ми гратимемо дуже добре. А там вже подивимося, до чого це призведе", - зауважив наставник "воїнів" Стів Керр.

Повідомляється, що "Тандер" повторили клубний рекорд по набраним очкам в окремо взятому матчі плей-офф.

Нагадаємо, що "Ворріорс" в нинішньому сезоні жодного разу не програвали два рази поспіль (12:0 після поразок).

Додамо також, у серії фіналу Східної конференції "Торонто Репторс" зменшили відставання від "Клівленд Кавальєрс" (1:2).

Як повідомляв УНН"Голден Стейт" здобув першу перемогу у фіналі конференції проти БК "Оклахома".