субота, 19 серпня 2017 р.03:48

Визначилась заявка збірної України на чемпіонат Європи з гімнастики

КИЇВ. 24 травня. УНН. З 25 травня по 5 червня в швейцарському місті Берн зберуться найсильніші представники спортивної гімнастики Старого Світу, які розіграють комплекти нагород чемпіонату Європи-2016, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України.

Українська команда вирушила у Швейцарію своїм найсильнішим складом на чолі з бронзовим призером Олімпійських ігор Ігорем Радівіловим та чемпіоном світу та Європи Олегом Верняєвим.

Крім того, на чемпіонаті Європи змагатимуться як дорослі спортсмени, так і юніори.

Повний склад збірної України виглядає так:

Чоловіки: Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Максим Семянків, Владислав Грико, Ілля Єгоров.

Жінки: Ангеліна Кисла, Яна Горохова, Яна Федорова, Катерина Шумейко, Анастасія Бєляєва.

Юніори: Едуард Єрмаков, Максим Іванов, Максим Василенко, Назар Чепурний, Олексій Робу.

Юніорки: Діана Варінська, Анастасія Будяшкіна, Олена Тітаренко, Валерія Ярмоленко, Валерія Осіпова.

Зазначається, що відкриють програму змагань хлопці (25-29 травня), а 1 червня боротьбу за нагороди розпочнуть дівчата.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи 2014 року в Софії (Болгарія) збірна України із чотирма медалями (2 "бронзи", "срібло" і "золото") посіла третє загальнокомандне місце.

Як повідомляв УНН, українець О.Верняєв здобув золото на Кубку світу зі спортивної гімнастики.