пʼятниця, 28 липня 2017 р.11:46

ХК "Піттсбург" здобув третю перемогу у фіналі конференції Кубка Стенлі

ХК

КИЇВ. 25 травня. УНН. У Національній хокейній лізі (НХЛ) в рамках плей-офф Кубка Стенлі відбувся шостий матч фіналу Східної конференції. Представники "Піттсбург Пінгвінз" на виїзді виграли у "Тампа-Бей Лайтнінг" з рахунком 5:2 і зрівняли рахунок в серії до чотирьох перемог - 3:3. Про це інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Після двох періодів гості мали перевагу в три шайби завдяки точним ударам Філа Кессела, Кріса Летанга і Сідні Кросбі. Однак дубль Форварда "Тампа-Бей" у вирішальному періоді Брайана Бойла призвів до мінімальної переваги господарів. Останнє слово у матчі залишилось за "Пінгвінз" – додаткові дві шайби у ворота опонентів занесли в актив Нік Боніно та Брайан Раст – 2:5.

Нагадаємо, що "Лайтнінг" і "Пінгвінз" вже грали сьомий поєдинок в Піттсбурзі в першому раунді плей-офф Східної конференції в 2011 році. Тоді "Тампа-Бей" перемогли 1:0 і гол забив Шон Бергенхайм.

Крім того, в таких зустрічах "Пінгвінз" на своєму льоду виграли два сьомих матчі, а програли сім.

Як повідомляв УННХК “Сан-Хосе” одержав третю перемогу у фінальній серії на Заході Кубка Стенлі.