Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 січня 2018 22:20
Новини: Економіка

G7 назвала зростання світової економіки "першочерговим завданням"

G7 назвала зростання світової економіки "першочерговим завданням"

КИЇВ. 27 травня. УНН. Лідери країн "Великої сімки" (Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, США і Японія) назвали зростання світової економіки "першочерговим завданням". Про це йдеться у підсумковій декларації саміту, який завершується 27 травня в Японії, передає УНН.

"Ми зобов'язуємося колективно вирішувати поточні економічні проблеми, при цьому закладаючи основи для більш сильного зростання світової економіки у довгостроковій перспективі", - йдеться у декларації.

Зокрема, вказано, що зростання світової економіки для країн G7 є "першочерговим завданням".

"З урахуванням специфіки конкретної країни, ми зобов'язуємося зміцнювати наше економічно-політичне реагування на основі співпраці і з використанням поєднання більш активної і збалансованої політики, для того, щоб швидко досягти сильної, стійкої і збалансованої моделі зростання. Ми підтверджуємо наші зобов'язання використовувати всі інструменти монетарної, фіскальної та структурної політики - індивідуально і колективно, з метою зміцнення глобального попиту і знайти вирішення питання дефіциту пропозиції, продовжуючи наші зусилля для того, щоб спрямувати наш обов'язок на шлях сталого розвитку", - сказано у заяві.

Також лідери G7 підтвердили "важливу роль взаємоузгоджених зміцнення фіскальної, грошово-кредитної і структурної політики - трьох двояких підходів для підкріплення зусиль для досягнення впевненого, стійкого і збалансованого зростання".

"Ми погоджуємося щодо важливості активізації наших спільних зусиль для того, щоб гнучко реалізувати наші фіскальні стратегії для посилення зростання, створення нових робочих місць", - йдеться у декларації.

"Ми прихильні просуванню структурних реформ для стимулювання зростання, продуктивності і потенційного обсягу виробництва і тому, щоб бути прикладом у вирішенні структурних проблем. Ми зобов'язуємося робити подальші інвестиції в областях, що сприяють економічному зростанню, таких як навколишнє середовище, енергетика, цифрова економіка, розвиток людських ресурсів, освіта, наука і техніка", - сказано у заяві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...