Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 24 квітня 2018 16:10
Новини: Економіка
12180

G7 назвала зростання світової економіки "першочерговим завданням"

G7 назвала зростання світової економіки "першочерговим завданням"

КИЇВ. 27 травня. УНН. Лідери країн "Великої сімки" (Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція, США і Японія) назвали зростання світової економіки "першочерговим завданням". Про це йдеться у підсумковій декларації саміту, який завершується 27 травня в Японії, передає УНН.

"Ми зобов'язуємося колективно вирішувати поточні економічні проблеми, при цьому закладаючи основи для більш сильного зростання світової економіки у довгостроковій перспективі", - йдеться у декларації.

Зокрема, вказано, що зростання світової економіки для країн G7 є "першочерговим завданням".

"З урахуванням специфіки конкретної країни, ми зобов'язуємося зміцнювати наше економічно-політичне реагування на основі співпраці і з використанням поєднання більш активної і збалансованої політики, для того, щоб швидко досягти сильної, стійкої і збалансованої моделі зростання. Ми підтверджуємо наші зобов'язання використовувати всі інструменти монетарної, фіскальної та структурної політики - індивідуально і колективно, з метою зміцнення глобального попиту і знайти вирішення питання дефіциту пропозиції, продовжуючи наші зусилля для того, щоб спрямувати наш обов'язок на шлях сталого розвитку", - сказано у заяві.

Також лідери G7 підтвердили "важливу роль взаємоузгоджених зміцнення фіскальної, грошово-кредитної і структурної політики - трьох двояких підходів для підкріплення зусиль для досягнення впевненого, стійкого і збалансованого зростання".

"Ми погоджуємося щодо важливості активізації наших спільних зусиль для того, щоб гнучко реалізувати наші фіскальні стратегії для посилення зростання, створення нових робочих місць", - йдеться у декларації.

"Ми прихильні просуванню структурних реформ для стимулювання зростання, продуктивності і потенційного обсягу виробництва і тому, щоб бути прикладом у вирішенні структурних проблем. Ми зобов'язуємося робити подальші інвестиції в областях, що сприяють економічному зростанню, таких як навколишнє середовище, енергетика, цифрова економіка, розвиток людських ресурсів, освіта, наука і техніка", - сказано у заяві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...