неділя, 23 липня 2017 р.05:35

Е.Світоліна перемогла екс-першу ракетку світу на турнірі Ролан Гаррос

КИЇВ. 28 травня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до четвертого раунду Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос), обігравши колишню першу ракетну світу Ану Іванович, передає УНН з посиланням на сайт тенісистки.

У третьому раунді харків’янка, посіяна під 18 номером, за 79 хвилин обіграла колишню першу ракетку світу, чемпіонку Ролан Гаррос-2008 року сербку Ану Іванович (14 сіяна) — 6:4, 6:4.

Е.Світоліна вела в матчі 6:4, 4:1 (40:15 у шостому геймі другого сету), проте А.Іванович зуміла зрівняти рахунок. Однак два останніх гейми залишилися за українкою.

Таким чином, харків’янка зуміла перемогти сербську тенісистку вперше в кар’єрі. До цього Е.Світоліна змогла виграти у А.Іванович всього 1 сет в 7 матчах.

“Сьогодні я відчувала себе дуже впевнено, на відміну від усіх попередніх зустрічей проти Ани Іванович. Навіть коли я робила помилки, я розуміла, в чому їх причина, що я роблю неправильно і намагалася їх виправити. Головним сьогодні було мислити позитивно і грати в агресивний теніс. Так налаштуватися на матч мені допомогла Жюстін Енен. Думаю, що позитивний настрій, незалежно від того, як я зіграла той чи інший розіграш — дуже важлива річ. Ніякого особливого плану, крім активної гри і позитивного настрою на матч із Іванович не мала”, — розповіла переможниця протистояння.

Зазначається, що перша ракетка України вдруге в кар’єрі пройшла на турнірі Великого Шолома далі третього раунду. Адже в минулому році Е.Світоліна дійшла на кортах Ролан Гаррос до чвертьфіналу.

Крім того, харків’янка стала першою українською тенісисткою, якій вдалося двічі в кар’єрі дійти як мінімум до четвертого кола на турнірі Великого Шолома в одиночному розряді.

Нагадаємо, наступною опоненткою Е.Світоліної стане чинна переможниця турніру, перша ракетка світу Серена Вільямс (США).