Вівторок, 30 травня 2017 16:31

“Голден Стейт” завдяки рекорду К.Томпсона переміг “Оклахома-Сіті”

КИЇВ. 30 травня. УНН. Гравці “Голден Стейт Ворріорс” на виїзді у шостому поєдинку фінальної серії Західної конференції НБА завдяки рекорду Клея Томпсона завдали поразки “Оклахома-Сіті Тандер” 108:101, передає УНН.

Першу чверть невдало провів лідер “Голде Стейт” захисник Стефан Каррі, котрий не зумів відзначитися жодним набраним очком (23:20). У другому відрізку ривок запасних гравців “Оклахома-Сіті” дозволив команді Біллі Донована відірватися у рахунку 33:21.

Третя чверть розпочалася двома влучними триочковими атакуючого захисника команди із “Золотого штату” К.Томпсона — 53:54. На заключні 12 хвилин зустрічі “Тандер” виходили на паркеті маючи перевагу (83:75), однак активні дії К.Томпсона і С.Каррі призвели до звитяги саме гостьового колективу 108:101.

Зазначимо, що захисник “воїнів” К.Томпсон встановив рекорд плей-офф, реалізувавши 11 триочкових. Всього К.Томпсон зробив 18 спроб з-за дуги і набрав 41 очко.

“Каррі сказав мені перед четвертою чвертю: “Це твій час. Знаєш що, влаштуй шоу і розважся як слід. Я послухав і постарався грати агресивніше. Насправді, я повинен був забити як мінімум 13 триочкових, але промахнувся кілька відкритих спроб”, — заявив К.Томпсон.

Крім того, партнерові захисника С.Каррі не вистачило всього лише 1-ї передачі для тріпл-даблу — 31 очко, 10 підбирань, 9 передач. У складі “Оклахома-Сіті Тандер” успішнішими за інших, як завжди стали Кевін Дюрант (29 + 7 підбирань) і Рассел Вестбрук (28 + 11 передач + 9 підбирань).

Нагадаємо, що рахунок у серії став нічийним 3:3. Вирішальний 7-й матч команди проведуть 31-го травня у Сан-Франциско в “Оракл Арені”.