Понеділок, 23 січня 2017 17:24

"Голден Стейт Ворріорс" вдруге поспіль вийшли у фінал НБА

КИЇВ. 31 травня. УНН. Чинний чемпіон НБА "Голден Стейт Ворріорс" здобув перемогу у сьомому поєдинку фінальної серії Західної конференції над "Оклахома-Сіті Тандер" 96:88 і виграв серію 4:3, передає кореспондент УНН.

Половина командних очок "Оклахома-Сіті" у стартовій чверті була набрана лідерами клубу Кевіном Дюрантом і Расселом Вестбруком – 19:24. Гості розвинули свій успіх на початку другої чверті (22:35), однак три влучання із-за дуги Клея Томпсона – 33:37.

Гра у третій чверті вирішила результат зустрічі – "Голден Стейт" виграв 12-хвилинку з розгромним рахунком 29:12. Підсумковий результат - 96:88.

Статистика: "Голден Стейт" – Каррі 36 очок, 8 передач, Томпсон 21 + 5 підбирань, "Оклахома-Сіті" – Дюрант 27 + 7 підбирань, Вестбрук 19 + 13 передач, Ібака 16.

"Повернутися до фіналу було напрочуд важко, і ми дуже високо цінуємо це досягнення. Нам потрібні ще чотири перемоги", - заявив Стефан Каррі.

Таким чином в другий фінал НБА поспіль потрапили "Голден Стейт Ворріорс" і "Клівленд Кавальєрс".
Нагадаємо, що у минулому сезоні "Ворріорс" завдали поразки "Кавальєрс" 4:2.

Як повідомляв УНН“Голден Стейт” завдяки рекорду К.Томпсона переміг “Оклахома-Сіті”.