Пʼятниця, 26 травня 2017 10:45

Україна програла у півфінальному матчі Меморіалу Лобановського

КИЇВ. 1 червня. УНН. У Києві стартували перші зустрічі 13-го за рахунком Міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського. Участь у турнірі взяли збірні України, Австрії, Ізраїлю та Сербії у вікових категоріях до 21-го року, передає УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

У першому півфіналі на столичному НТК імені В.Баннікова зустрілися серби та австрійці. В останній атаці першого тайму австрійці вийшли вперед (Грубер), однак другий тайм змінив становище на полі.

Серби тричі забили зусиллями Мараша, Гачіновіча і Ожеговіча — 3:1.

Друге протистояння ігрового вечора між Україною та Ізраїлем пройшло на “Оболонь-Арені”. Основного часу задля з’ясування переможця обом колективам не вистачило.

Після 90 хвилин гри табло зафіксувало нічию 1:1. За наших відзначився Вачебарідзе (70 хвилина),а за гостей Гозлан (52). У післяматчевій лотереї успішнішими стали ізраїльтяни 5:4.

Таким чином, за бронзові нагороди українці зійдуться із австрійцями, а “золото” розіграють серби та ізраїльтяни.