Вівторок, 23 травня 2017 10:38

Тенісист С.Стаховський вийшов у другий раунд турніру в Манчестері

Сергій Стаховський

КИЇВ. 1 червня. УНН. Український тенісист Сергій Стаховський з перемоги стартував в одиночному розряді на трав'яному челленджері у Манчестері (Великобританія), передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Першим суперником українця став австралієць Маринко Матошевіч, який пройшов кваліфікацію. Наш спортсмен, посіяний під 6-м номером, за 1 годину 44 хвилини обіграв візаві у двох партіях — 7:5, 7:6 (6).

Відзначимо, що на рахунку С.Стаховського 9 ейсів і 1 подвійна помилка.

Наступним опонентом українця буде господар кортів 402 ракетка світу Едвард Коррі.

Нагадаємо, що С.Стаховський 30-річний український тенісист, котрий родився у Києві. Найвищу сходинку у рейтингу АТР займав у 2010 році — 31. На рахунку спортсмена сім титулів переможця турнірі категорії АТР, серед яких чотири в одиночному розряді і три в парному.