Понеділок, 27 березня 2017 16:27

ХК “Піттсбург” збільшив лідерство у фінальній серії Кубка Стенлі

КИЇВ. 2 червня. УНН. У другому поєдинку фінальної серії Національної хокейної ліги (НХЛ) гравці “Піттсбург Пінгвінз” здобули мінімальну перемогу 2:1 над “Сан-Хосе Шаркс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Перший же гол в матчі забив нападаючий “Пінгвінз” Філ Кессел в середині другого періоду. Захисник “Шаркс” Роман Полак віддав поперечний пас в своїй зоні на партнера Брендена Діллона. Його відразу ж атакував Карл Хагелін і відібрав у нього шайбу.

Хагелін переправив її на свого партнера Ніка Боніно, який пустив її повз голкіпера Мартіна Джонса в сторону воріт.

Ф.Кессел, котрий залишився один за спиною воротаря, підставив ключку. Це був його 10-й гол у цьому розіграші Кубка Стенлі.

Захисник “Сан-Хосе” Джастін Браун зрівняв рахунок за 4 хвилини до закінчення третього періоду. Він кинув від борта, коли голкіпер-новачок “Піттсбурга” Метт Мюррей був закритий гравцями, шайба потрапила в штангу і відскочила у ворота.

Переможна шайба була проведена вже в овертаймі. Сідні Кросбі виграв вкидання на Кріса Летанга, який віддав пас Ширі. Ширі кинув метрів з п’яти з-під гравця “Шаркс” і досяг своєї мети.

Відзначимо, що у другому періоді хокеїсти “Сан-Хосе” протягом 11 хвилин не могли завдати жодного кидка по воротах “Піттсбурга”. Співвідношення кидків після 40 хвилин гри було 23:11 на користь “Пінгвінз”.

Нагадаємо, що “Піттсбург” повів в серії з семи матчів 2:0 і третя гра пройде 5 червня на арені “SAP Center” в Сан-Хосе.