Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 25 квітня 2018 04:34
Новини: Економіка
13068

Урядове розпорядження про умови продажу ОПЗ набуло чинності

Урядове розпорядження про умови продажу ОПЗ набуло чинності

КИЇВ. 3 червня. УНН. Сьогодні набуло чинності розпорядження Кабінету міністрів №386 про затвердження умов продажу пакету акцій ПАТ “Одеський припортовий завод”, передає УНН з посиланням на прес-службу Фонду держмайна.

Також, за даними ФДМУ, Кабінет міністрів України своїм розпорядженням від 1 червня 2016 року №391-р вніс технічну правку до пункту 1 розпорядження КМУ від 18 травня 2016 року №386, а саме "уточнення щодо номінальної вартості державного пакету акцій".

За словами голови ФДМУ Ігоря Білоуса, конкурсна комісія з приватизації ОПЗ визначила стартову ціну у сумі 13 млрд 175 млн грн та умови продажу заводу, які тепер затвердив КМУ.

"Крім того, за дорученням Прем’єр-міністра України та за результатами наради робочої групи, було вирішено, що конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" відбудеться лише у випадку наявності не менше двох учасників, при цьому один з них повинен бути нерезидентом", - наголосив І.Білоус.

Так, умови конкурсу розроблено за результатами обговорення на засіданні конкурсної комісії, до складу якої входять представники ПАТ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Одеської ОДА, спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації, Служби безпеки, Національної поліції України та Южненської міської ради Одеської області, а також представники профспілкового комітету ПАТ.

"Згідно з цими умовами, у конкурсі мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об’єктів приватизації згідно із статтею 8 закону України "Про приватизацію державного майна". Потенційні покупці-юридичні особи зобов'язані подати ФДМУ документ про розподіл статутного капіталу серед учасників, а також інформацію про фінансово-майновий стан. Потенційні покупці-фізичні особи повинні надати довідку з органу доходів і зборів про подану податкову декларацію", - йдеться у повідомленні.

У ФДМУ також повідомили, що разом із заявою на конкурс його потенційними учасниками також подається інформація про потенційних покупців об’єктів приватизації або осіб, в інтересах яких придбаваються державні об’єкти, їх засновників, учасників, у тому числі фізичних осіб – кінцевих бенефіціарних власників (контролерів).

"До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи, власником більш як 25% акцій (часток, паїв) яких є держава Україна, а також державні господарські об’єднання, холдингові компанії, акціонерні товариства (компанії), їх дочірні компанії та підприємства, органи державної влади, працівники державних органів приватизації, особи, зареєстровані в офшорній зоні чи країнах, включених FATF до "чорного" списку", - наголосили у ФДМУ.

У відомстві також додали, що не допускаються для участі у конкурсі і юридичні та фізичні особи, що перебувають під санкціями або зареєстровані в державі, визнаній Верховною Радою України державою-агресором, та пов’язані з ними особи.

Нагадаємо, розпорядження КМУ №386 про затвердження умов продажу пакета акіцй ПАТ “Одеський припортовий завод” було погоджено під час засідання Кабміну 18 травня 2016 року.

Джерело: УНН
Теги: ОПЗ
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...