Понеділок, 16 січня 2017 13:16

Росіяни не змогли перемогти збірну Сербії

КИЇВ. 5 червня. УНН. Росіяни напередодні Євро-2016 не змогли обіграти збірну Сербії — матч закінчився нічиєю. Про це передає УНН з посиланням на football.ua.

Підопічні Леоніда Слуцького продовжують готуватися до Євро-2016. Після поразки від чехів, росіян чекала генеральна репетиція у вигляді поєдинку проти Сербії.

Зустріч почалася з тотальної переваги номінальних господарів (гра проходила в Монако). За перші п’ятнадцять хвилин серби подали сім корнерів, але тільки один з них завершився ударом у створ воріт росіян — Акінфєєв виявився на місці. Хороший шанс відзначитися мав Браніслав Іванович, але м’яч звалився з ноги захисника Челсі і постріл з п’ятнадцяти метрів виявився неточним. Можна сказати, гол назрівав, але точного удару так і не було.

Ближче до середини тайму Росія поступово відвела гру від власних воріт і навіть змусила понервувати вболівальників Сербії — Дзюба вистрибнув вище за всіх у штрафному суперника і пробив головою, але Стойкович в падінні врятував свою команду. В інший час круглий переважно знаходився в центрі поля. З нудними нулями команди пішли на перерву.

У другому таймі гра була без цікавих моментів. Ближче до кінця зустрічі воротарі нарешті таки вступили в гру. Спочатку Кокорін пробив з вісімнадцяти метрів — Стойкович парирував удар нападника, а потім контратака сербів чотири в два нічим не завершилася: Мітровіч напросто поскупився м’ячем і не віддав передачу на партнера.

Всі результативні дії відбулися в останні п’ять хвилин зустрічі. Росіяни відзначилися першими. Широков виборов м’яч на лінії штрафного, відпасував на Кокоріна, який прострілив в центр — Дзюба з десяти метрів послав м’яч у сітку. Але як і в матчі з чехами, Росія пропустила в самій кінцівці. Душан Тадич вивів Мітровіча один на один з Акінфеєвим, і нападник Ньюкасла точно пробив повз воротаря ЦСКА.

1: 1 — росіяни і серби розійшлися миром. Вже в наступну суботу підопічні Леоніда Слуцького стартують на Євро в матчі проти збірної Англії.

Сербія — Росія 1: 1
Голи: Мітровіч, 88 — Дзюба, 85

Сербія: Стойкович — Іванович, Мілуновіч, С. Райковіч (Максимович, 83) — Рукавіна, Груйіч (Коларов, 46), Мілівоєвіч (Зделар, 90 + 2), Младеновіч (Тошич, 65), Тадич — Костич (Живкович, 79) , Мітровіч (Стоїлькович, 89)

Росія: Акінфєєв — Смольников (Шишкін, 62), В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков (Торбінський, 75) — Денисов (Глушаков, 51), Головін (Іванов, 60), Шатов (Широков, 75) — Кокорін, Дзюба, Смолов (Мамаєв, 46)