пʼятниця, 21 липня 2017 р.13:09

Син М.Шумахера тріумфував на двох гонках у Формулі-4

КИЇВ. 6 червня. УНН. Мік Шумахер, син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, двічі фінішував на першій позиції в двох минулих заїздах третього етапу німецької Формули-4 на трасі “Лаузітцрінг”, повідомляє УНН з посиланням на F1news.

М.Шумахер-молодший спочатку став переможцем у двох кваліфікаціях. Згодом відмінно стартував у першому основному заїзді, зберіг лідерство і на рестарті після червоних прапорів. Потім зміг відірватися і на фініші випередив найближчого суперника на дві секунди.

У другій гонці, де також не обійшлося без нейтралізації заїзду автомобілем безпеки і дострокового фінішу, М.Шумахер виграв втретє за нинішній сезон.

Нагадаємо, що у 2013 році М.Шумахер під час катання на гірських лижах отримав важку травму голови. Наразі лікування легенди обходиться в 500 тисяч євро щомісяця. Крім того, німець схуд на 45 кг, а його стан не поліпшується.