понеділок, 23 жовтня 2017 р.15:43

Українські легкоатлети здобули дві медалі на міжнародних змаганнях у Франції та Іспанії

КИЇВ. 6 червня. УНН. Минулих вихідних відбулися престижні легкоатлетичні змагання у Франції та Іспанії, де представники України відзначилися нагородами, передає УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

Українець Владислав Мазур, який лише минулого року змінив стрибки у висоту на стрибки у довжину, взяв участь у міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Аржантані (Франція). У першій спробі він приземлився на позначці 7,70 м, які і принесли йому місце у призовій трійці (“срібло”). Переміг Роберт Марті з Гани (7,87 м).

З бігу на дистанції 800 метрів В’ячеслав Олішевський фінішував п’ятим (1:52,22 хв).

Натомість в Уельві (Іспанія) відбулися 12-і змагання “Meeting Iberoamericano de Atletismo”, що входять до серії “European Athletics Outdoor Classic Meetings”.

Дмитро Яковенко в Уельві став другим зі стрибків у висоту. Українець почав змагання з 2,08 м. Всі висоти він долав з першої спроби до позначки 2,19 м, котрі підкорилися з другого разу. Результат 2,22 м забезпечив перемогу іспанцеві Сімону Сіверіо.

Нагадаємо, Д.Яковенко вже має олімпійський норматив. У червні минулого року він показав у Кіровограді 2,30 м.