Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 26 квітня 2018 22:49
Новини: Політика
14700

Україна оприлюднила звіт щодо виконання порядку денного УА з ЄС за 5 місяців

Україна оприлюднила звіт щодо виконання порядку денного УА з ЄС за 5 місяців

КИЇВ. 6 червня. УНН. Урядовий офіс з питань європейської інтеграції підготував Звіт про виконання Порядку денного асоціації та Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за січень – травень 2016 року. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

За інформацією прес-служби, цей звіт є оцінкою Української сторони та базується на інформації, поданій органами державної влади, що залучені до виконання відповідних завдань.

Метою звіту є інформування громадян України, представників неурядових організацій, а також міжнародної спільноти, зокрема інституцій ЄС та його держав-членів про прогрес України в реалізації цілей політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС.

Як відзначили у прес-службі, звіт містить інформацію про законопроекти, які були повернуті відповідно до положень частини третьої статті 105 Регламенту Верховної Ради України та подані до Верховної Ради в порядку законодавчої ініціативи новим складом Кабінету Міністрів України.

Крім того, цей звіт подає інформацію про залучення проектів міжнародної технічної допомоги для виконання завдань у сфері європейської інтеграції та Угоди про асоціацію, наводить приклади використання такої допомоги у розрізі досягнутих результатів.

У звіті також узагальнено наводяться експертні оцінки Урядового офісу з питань європейської інтеграції щодо законопроектів, що знаходяться на розгляді у Верховній Раді України і стосуються пріоритетів виконання Угоди про асоціацію, насамперед у частині створення зони вільної торгівлі та секторального співробітництва, щодо їх відповідності Угоді та праву ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...