Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 березня 2018 17:13
Новини: Події
10536

Суд вп’яте переніс засідання у справі зняття санкцій з оператора лотерей "М.С.Л."

Суд вп’яте переніс засідання у справі зняття санкцій з оператора лотерей "М.С.Л."

КИЇВ. 9 червня. УНН. Вищий адміністративний суд вп’яте переніс засідання за позовом оператора лотерей “М.С.Л.” проти державних органів за введення санкцій – цього разу у зв’язку з відсутністю доступу до державної таємниці як у суддів, так і у представника Адміністрації Президента, який є відповідачем по справі, повідомляє УНН.

Нагадаємо, на минулому засіданні суду представник СБУ подав клопотання щодо продовження розгляду позову “М.С.Л.” проти держорганів у закритому режимі.

Сьогодні суд ухвалив рішення про часткове задоволення клопотання СБУ, а саме продовження судових засідань у закритому режимі лише при розгляді документів з грифом таємності.

Однак, зважаючи на відсутність допуску до державної таємниці у суддів, склад суду буде замінено. Крім того, ймовірно, буде замінено представника Адміністрації Президента, оскільки він так само не має доступу до державної таємниці і не відомо чи встигне його оформити до наступного засідання.

Черговий розгляд справи перенесено на 16 червня о 14.30.

Нагадаємо, “М.С.Л.” вимагає скасування Указу Президента «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" в частині включення "М.С.Л." до переліку осіб, до яких застосовуються персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції).

Раніше засідання суду переносили з різних підстав: 14 квітня справу було перенесено у зв’язку із затребуванням необхідної інформації у РНБО. На другому судовому засіданні, 12 травня, відповідач не виконав зобов’язання суду і не надав докази, які б могли стати підставою для введення проти компанії "М.С.Л." антиросійських санкцій. Втретє розгляд справи перенесли 26 травня на 2 червня у зв'язку з надходженням клопотання про залучення представника Служби безпеки України до участі в справі в якості третьої особи на стороні відповідача. З 2 на 9 червня засідання перенесли за клопотанням представника СБУ, аби Служба безпеки України як третя сторона мала змогу ознайомитися з матеріалами справи, а також надати відповідні докази та обґрунтування щодо правомірності внесення компанії "М.С.Л." до санкційного списку.

При цьому оператор державних лотерей "М.С.Л." кожного разу наголошує на безпідставності введення санкцій проти компанії і сподівається на якнайшвидше вирішення справи.

Як раніше повідомляв УНН, законопроект “Про санкції” не пройшов жодного Комітету Верховної Ради та був визнаний Головним науково-експертним управлінням ВР таким, що суперечить Конституції України. Раніше у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що під час опрацювання додатків РНБО ( список осіб та підприємств, до яких застосовано санкції) документальних підтверджень негативного впливу, так само як й обгрунтування необхідності застосування санкцій до лотерей не було.

Міністерство закордонних справ не було ініціатором включення українських операторів лотерей до переліку юридичних осіб щодо яких застосовані обмежувальні заходи, та на етапі опрацювання Міністерством проектів додатків до Рішення РНБО України „Про застосування персональних спеціальних економічних та обмежувальних заходів (санкцій)“, відповідні позиції у них були відсутні”, — повідомили в МЗС.

На переконання експертів, введення санкцій проти двох ( “М.С.Л.” і “Патріот”) з трьох існуючих на ринку операторів лотерей свідчить про те, що вони були застосовані на користь третього оператора лотерей. Таким чином, завдяки антиросійським санкціям та державним службовцям, один із операторів лотерей намагається розправитися зі своїми конкурентами. 

Джерело: УНН
Теги: суд, МСЛ
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...