Субота, 25 березня 2017 00:59

БК “Клівленд” здобув першу перемогу у фіналі НБА

КИЇВ. 10 червня. УНН. Черговий матч фінальної серії НБА завершився розгромом. На цей раз “Клівленд Кавальєрс” на власному паркеті виграв у “Голден Стейт Ворріорс” з перевагою у 30 очок та зменшив відставання у серії — 1:2, повідомляє УНН.

З перших хвилин господарі діяли агресивно і повели у рахунку 9:0. Напрочуд результативно провів чверть розігруючий “Кавс” Кайрі Ірвінг, котрий заробив 16 очок, саме стільки здобула вся команда “Голден Стейт” (33:16). За підсумком другої чверті “воїни” скоротили відставання — 51:43.

Друга частина зустрічі продемонструвала, що чемпіон Західної конференції не зумів нав’язати свою гру “Клівленду” і зазнав поразки 120:90.

“Кавальєрс” агресивно захищаються з нашими провідними захисниками, не дозволяючи їм виконувати відкриті кидки. У двох домашніх матчах це не мало зовсім ніякого значення, оскільки ми провели досить якісні володіння, але сьогодні це стало визначальним фактором і привело нас до поразки“, — зазначив тренер “Голден Стейт” Стів Керр.

Додамо, що лідерами переможців стали Леброн Джеймс (32 очки, 11 підбирань) та Кайрі Ірвінг (30, 8 передач).