Вівторок, 17 січня 2017 22:00

"Сан-Хосе Шаркс" здобув другу перемогу у фінальній серії Кубка Стенлі

КИЇВ. 10 червня. УНН. ХК "Піттсбург Пінгвінз" на домашньому льоду "Consol Energy Center" поступився "Сан-Хосе Шаркс" з рахунком 2:4. Завдяки перемозі "Шаркс" скоротили до мінімального відставання в рахунку до чотирьох перемог - 2:3, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

З початком матчу двічі відзначилися гості – Бьорнс та Кутюр. У "Піттсбурга" відповіли точними кидками Малкін і Хагелін, однак повернути мінімальну перевагу "акулам" вдалося завдяки Карлссону, а Павелскі приніс виграш "Сан-Хосе" ударом наприкінці матчу у пусті ворота.

Варто відзначити, що "Піттсбург Пінгвінз" і "Сан-Хосе Шаркс" закинули чотири шайби в перші 5 хвилин та 6 секунд гри і встановили тим самим рекорд для матчів фінальної серії розіграшу Кубка Стенлі.

Додамо, що тим самим був побитий рекорд серії фіналу 1992 року (у матчі під номером чотири), коли "Піттсбург" і "Чикаго Блекхокс" закинули по дві шайби в перші 6 хвилин і 51 секунду.

Як повідомляв УННХК "Піттсбург" виграв третій поєдинок у фіналі Кубка Стенлі.