Субота, 25 березня 2017 17:42
Майстер манікюру і педикюру
Начальник служби безпеки

Завдяки хет-трику Л.Мессі збірна Аргентини вийшла у плей-офф Копа-Америки

КИЇВ. 11 червня. УНН. В черговий ігровий день континентального чемпіонату Копа Америка Аргентина розгромила Панаму, а Чилі вирвала перемогу у Болівії, передає УНН з посиланням на Reuters.

Збірна Аргентини у грі проти Панами вийшла на поле без свого лідера Ліонелля Мессі, але захисник Ніколя Отаменді вивів колектив вперед на старті зустрічі. Л.Мессі з'явився на полі тільки після години матчу і впродовж двадцяти хвилин оформив хет-трик. Ще один м’яч на рахунку Серхіо Агуеро – 5:0.

Суперники Аргентини у квартеті D чилійці здобули важку перемогу над Болівією 2:1. При рахунку 1:1 арбітр вирішив додати 8 хвилин компенсованого часу і на 9-й додатковій призначив пенальті у ворота болівійців, котре реалізував Артуро Відаль. Окрім того А.Відаль відзначився дублем.

Нагадаємо, що перемога Аргентина гарантувала вихід у плей-офф турніру. В останньому турі команда Л.Мессі зустрінеться із аутсайдером групи D Болівією. Панама ж позмагається з Чилі за вихід у наступну стадію турніру.