субота, 21 жовтня 2017 р.01:34

Швейцарія перемогла Албанію у другий ігровий день на Євро-2016

КИЇВ. 11 червня. УНН. Збірна Албанії дебютувала у фінальному турнірі чемпіонату Європи з поразки від Швейцарії 0:1. Матч 15-го чемпіонату Європи був проведений у групі А, передає УНН.

Минуло всього п'ять хвилин, і швейцарці відкрили рахунок. Джержан Шакірі навісив з кутового на Фабіана Шера, який знаходився у центрі штрафного і головою переправив м'яч у сітку.

Капітан збірної Албанії Лорік Цана не в силах був впоратися із емоціями і достроково залишив поле у першому таймі за підніжку та гру рукою.

Попри гру в меншості албанці мали стовідсоткову нагоду звести матч у нічию, але вихід один на один наприкінці зустрічі не реалізував Гаші.

Варто зазначити, що півзахисник збірної Албанії Таулянт Джака зіграв проти свого рідного брата Граніта Джаки.

Крім того, десять гравців албанської команди народилися або виросли в Швейцарії.

Нагадаємо, збірна Швейцарії до цього моменту в шести матчах здобула п'ять перемог при одній нічиї.

Додамо також, другий ігровий день на Євро-2016 продовжиться о 19:00 двома матчами у групі В.