Понеділок, 29 травня 2017 11:06

Польща здобула перемогу над Північною Ірландією на "Євро-2016"

КИЇВ. 12 червня. УНН. Матч квартету С чемпіонату Європи з футболу завершився мінімальною перемогою Польщі над Північною Ірландією 1:0, що проходив у Ніцці, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

Дебютанти турніру начисто поступилися полякам, які встановили тотальний контроль над м’ячем і диктували супернику свої умови. Їх крайні захисники повністю перекривали обидва фланги, а гравець Милик чудово виглядав у ролі вільного художника під нападаючим Робертом Левандовскі.

Після перерви завзяття поляків нікуди не поділося і напористі підопічні тренера Адама Навалки незабаром були винагородженні голом Милика. Після скидки Якуба Блащиковські півзахисник поцілив у лівий нижній від воротаря кут і записав на свій рахунок 11-й гол у збірній.

Таким чином безпрограшна серія Північної Ірландії перервалася на позначці в 12 матчів.

Нагадаємо, що проти обох команд збірна України зустрінеться в рамках другого та третього туру групи С.