Субота, 27 травня 2017 02:15

Сім збірних відібралися у плей-офф Копа-Америка-2016

КИЇВ. 14 червня. УНН. На континентальній першості Кубка Америки 2016 у групі С пройшли два останні поєдинки за підсумками яких визначились сім учасників плей-офф, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФІФА.

Мексика та Венесуела, котрі пробилися до чвертьфіналу, в очному поєдинку третього туру переможця не виявили – 1:1. За Венесуелу відзначився Веласкес (10 хвилина), за Мексику Корона (80).

У матчі невдах групи першу перемогу одержав Уругвай, обігравши Ямайку 3:0 (Ернандес 21, Уотсон автогол 66, Корухо 88).

Таким чином до чвертьфіналу змагань пробилися США, Колумбія, Перу, Еквадор, Мексика, Венесуела і Аргентина. Ім'я останнього учасника стане відомим після протистояння Чилі та Панами.

Додамо, що з групи не зуміли вийти одні із фаворитів турніру бразильці, котрі набрали чотири очки, зігравши одного разу в нічию та що по-одному разу виграли та програли.

Нагадаємо, завдяки хет-трику Л.Мессі збірна Аргентини вийшла у плей-офф Копа-Америки.