Понеділок, 27 березня 2017 02:34

Збірна Словаччини на Євро-2016 обіграла Росію з рахунком 2:1

КИЇВ. 15 червня. УНН. У матчі-відкритті другого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу у Ліллі команда Словаччини завдала поразки Росії з рахунком 2:1, передає УНН.

Капітан італійського "Наполі" Марек Гамшик передачею з центра поля знайшов партнера Володимира Вайсса і той обіграв двох захисників російської команди, наніс точний удар в дальній кут воріт Акінфєєва. Під завісу тайму відзначився М.Гамшик.

Після розіграшу кутового 17-й номер накрутив опонента і завдав філігранного удару у верхній кут - м'яч вдарився об штангу і залетів у сітку – 2:0.

За десять хвилин до завершення матчу росіяни скоротили відставання завдяки точному удару Глушакова.

Варто відзначити, що у попередніх чотирьох іграх з Росією, словаки забивали лише одного разу.

Нагадаємо, що суперники зустрічалися у кваліфікаційному турнірі до ЧС-2006 і тоді обидва матчі завершилися у нічию.
Додамо, що після двох турів Словаччина має три очки, а Росія – одне.