четвер, 24 серпня 2017 р.07:03

Збірна Англії на Євро-2016 вирвала перемогу в Уельсу

КИЇВ. 16 червня. УНН. Голи гравців із заміни Джеймі Варді і Деніела Старріджа принесли англійцям вольову перемогу над Уельсом 2:1 у зустрічі на арені "Фелікс Болар" в Лансі та перше місце в групі В на Євро-2016, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

У першому таймі Англія володіла ініціативою. Команді Роя Ходжсона рідко вдавалося зламати оборону суперника, до того ж Рахім Стерлінг не використав кращий гольовий момент англійців, коли промахнувся, завершуючи контратаку після передачі Адама Лаллана.

Під завершення першого тайму гравець "Реала" Гарет Бейл вирішив пробити по воротах прямим ударом зі штрафного з досить значною дистанції. Однак Джо Харт не зміг впоратися з підкрученим ударом – 1:0.

У другому таймі спрацювали заміни Р.Ходжсона – на 56 хвилині забив Д.Варді, а вже у компенсований арбітром час відзначився Д.Старрідж.

Англія: Харт – Уокер, Роуз, Кехілл, Смоллінг, Стерлінг (Старрідж, 46), Лаллана (Решфорд, 73), Кейн (Варді, 46), Руні (к), Дайєр, Аллі

Уельс: Хеннессі – Гантер, Тейлор, Девіс, Честер, Е. Уільямс (к), Аллен, Робсон-Кану (Д. Уільямс, 72), Ремзі, Бейл, Ледлі (Едвардс, 67).

Варто відзначити, що до цього моменту в останніх трьох матчах Уельс жодного разу не зумів забити у ворота Англії.

Нагадаємо, що у групі В перше місце з чотирма балами займає Англія, по три мають Словаччина і Уельс, аутсайдером квартету є Росія – 1 пункт.