Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 25 червня 2018 15:14
Новини: Політика
18915

ВАСУ вшосте переніс розгляд позову “М.С.Л.” проти держорганів

ВАСУ вшосте переніс розгляд позову “М.С.Л.” проти держорганів

КИЇВ. 16 червня. УНН. Вищий адміністративний суд вшосте переніс засідання розгляду позову оператора лотерей “М.С.Л.” проти державних органів за введення санкцій – цього разу у зв’язку з тим, що державні органи вкотре не надали документів, повідомляє УНН.

Це вже не перше судове засідання, коли державні органи не змогли надати матеріали, які могли слугувати підставою для введення санкцій проти "М.С.Л.".

Так, 14 квітня справу було перенесено у зв’язку із затребуванням необхідної інформації у РНБО. На другому судовому засіданні, 12 травня, відповідач не виконав зобов’язання суду і не надав докази, які б могли стати підставою для введення проти компанії "М.С.Л." антиросійських санкцій. Втретє розгляд справи перенесли 26 травня на 2 червня у зв'язку з надходженням клопотання про залучення представника Служби безпеки України до участі в справі в якості третьої особи на стороні відповідача. З 2 на 9 червня засідання перенесли за клопотанням представника СБУ, аби Служба безпеки України як третя сторона мала змогу ознайомитися з матеріалами справи, а також надати відповідні докази та обґрунтування щодо правомірності внесення компанії "М.С.Л." до санкційного списку, 9 червня засідання було перенесено у зв’язку з відсутністю допуску до матеріалів з грифом таємності у суддів та одного з представників відповідача.

Крім того, сторона відповідача ( державні органи) знов намагалася припинити провадження у справі на тій підставі, що її представник не встиг оформити допуск до державної таємниці. Однак, суд відмовив у припиненні провадження у справі, зазначивиши, що до наступного засідання, яке відбудеться 14 липня є достатньо часу для оформлення допуску до матеріалів з грифом державної таємниці.

Нагадаємо, суд на минулому засіданні, 9 червня, частково задовольнив клопотання державних органів про подальший розгляд позову "М.С.Л." у закритому режимі.

У свою чергу “М.С.Л.” допустив, що сторона відповідача, а саме представники державних органів затягують процес.

“Напевно затримання цього судового процесу вигідно як представнику відповідача так і представнику третьої особи, оскільки відсутні будь-які докази і документи, які б могли стати підставою для подальшого звинувачення нашої компанії в незаконних діях. Крім того, усі чули на суді від представника відповідача про те, що матеріали, які мають бути долучені до справи ( підстави застосування санкцій – ред) – вони готуються. Тобто це нонсенс, який апріорі не може бути. Якщо такі документи існують – то вони вже мають бути скріплені у папочку, зав’язані на 25 замочків, проставлені відповідні грифи, що це є державна таємниця і ці документи вже мають бути наявні, а не готуватися”, - наголосила керівник юридичного управління "М.С.Л." Марина Слободніченко.

Як раніше повідомляв УНН, законопроект “Про санкції” не пройшов жодного Комітету Верховної Ради та був визнаний Головним науково-експертним управлінням ВР таким, що суперечить Конституції України. Раніше у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що під час опрацювання додатків РНБО ( список осіб та підприємств, до яких застосовано санкції) документальних підтверджень негативного впливу, так само як й обгрунтування необхідності застосування санкцій до лотерей не було.

Міністерство закордонних справ не було ініціатором включення українських операторів лотерей до переліку юридичних осіб щодо яких застосовані обмежувальні заходи, та на етапі опрацювання Міністерством проектів додатків до Рішення РНБО України "Про застосування персональних спеціальних економічних та обмежувальних заходів (санкцій)", відповідні позиції у них були відсутні", — повідомили в МЗС.

На переконання експертів, введення санкцій проти двох ( “М.С.Л.” і “Патріот”) з трьох існуючих на ринку операторів лотерей свідчить про те, що вони були застосовані на користь третього оператора лотерей. Таким чином, завдяки антиросійським санкціям та державним службовцям, один із операторів лотерей намагається розправитися зі своїми конкурентами. 

Джерело: УНН
Теги: ВАСУ, МСЛ
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...