Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 22 квітня 2018 20:02
10836

Оператор лотерей був змушений ініціювати проти себе кримінальне провадження

Оператор лотерей був змушений ініціювати проти себе кримінальне провадження

КИЇВ. 17 червня. УНН. Оператор лотерей “М.С.Л.” був змушений ініціювати проти себе відкриття кримінального провадження, аби в рамках досудового розслідування з’ясувати підстави введення санкції проти компанії. Про це повідомила керівник юридичного управління "М.С.Л." Марина Слободніченко, передає УНН.

За її словами, усі інші способи, які використовув оператор лотерей впродовж останніх 9 місяців не дали результатів. Зокрема “М.С.Л.” неодноразово звертався до державних органів з проханням пояснити підстави введення проти компанії санкцій, однак чиновники обмежувалися відписками, які не відповідали по суті на запитання компанії. Тож компанія в особі власника “М.С.Л.” Маркоса Шиапаніса пішла на крайні заходи – ініціювала проти себе кримінальне провадження.

“Наразі відбувається розслідування за заявою власника компанії Маркоса Шиапаніса на предмет того, чи були вчинені компанією, чи якимось пов’язаними особами компанії, чи посадовими особами дії, які можуть становити загрозу національним інтересам. Таке розслідування розпочалося виключно після того, коли за зверненням адвоката і самого Маркоса Шиапаніса в судовому порядку було зобов’язано фактично проводити таке розслідування”, - сказала вона.

За її даними, вже передано значний обсяг документів фінансово-господарського характеру з доказами того, що компанія вела і продовжує вести діяльність в межах законодавства, не загрожуючи жодним чином національним інтересам.

“На сьогодні вже напевно понад 300 тис аркушів, це десь близько 150 великих таких коробок із документами ми надали доказів. Всі наші працівники компанії викликані як свідки для дачі показань. Ми сприяємо цьому розслідуванню і жодним чином не перешкоджаємо і виконуємо будь-які вимоги”, - наголосила М.Слободніченко.

При цьому вона зауважила, що відстоювання репутації “М.С.Л.” у судових та правоохоронних інстанціях жодним чином не впливає на розіграш лотерей.

“Жодному гравцеві на сьогоднішній день не відмовлено у виплаті виграшу. І оператор “М.С.Л.” вже понад 40 років перебуває на ринку України і вже таким тривалим періодом своєї діяльності викликав довіру у гравця. Наші лотереї, такі як Лото Забава, Мегалот, Спортліга - популярні в Україні і взагалі по всім показникам ми є однією із найбільш популярних компаній у лотерейній сфері. І тому ця довіра викликана напевно досить тривалою історією нашої діяльності. І довіра викликана саме виконанням зобов’язань перед гравцем нашою компанією”, - зазначила вона.

Крім того, вона наголосила, що нещодавно “М.С.Л.” відзначено Європейською асоціацією лотерей як єдиного оператора в Україні, який дотримується європейських стандартів та відповідальної гри.

“Ми єдині зараз в Україні, хто отримав Сертифікат відповідального відношення до гри від Європейської асоціації лотерей. Це ще додатково підтверджує нашу вагомість і ту довіру, яку нам дають не лише гравці, а ще й європейські країни. Тому ми і надалі зобов’язуємося виконувати всі ці принципи довіри і дотримуватися їх, гарантуючи виплату виграшів усім гравцям”, - резюмувала М.Слободніченко.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд вшосте переніс засідання розгляду позову оператора лотерей “М.С.Л.” проти державних органів за введення санкцій – цього разу у зв’язку з тим, що державні органи вкотре не надали документів, які слугували підставою для застосування обмежувальних санкцій. 

Як раніше повідомляв УНН, законопроект “Про санкції” не пройшов жодного Комітету Верховної Ради та був визнаний Головним науково-експертним управлінням ВР таким, що суперечить Конституції України. Раніше у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що під час опрацювання додатків РНБО ( список осіб та підприємств, до яких застосовано санкції) документальних підтверджень негативного впливу, так само як й обгрунтування необхідності застосування санкцій до лотерей не було.

Міністерство закордонних справ не було ініціатором включення українських операторів лотерей до переліку юридичних осіб щодо яких застосовані обмежувальні заходи, та на етапі опрацювання Міністерством проектів додатків до Рішення РНБО України "Про застосування персональних спеціальних економічних та обмежувальних заходів (санкцій)", відповідні позиції у них були відсутні", — повідомили в МЗС.

На переконання експертів, введення санкцій проти двох (“М.С.Л.” і “Патріот”) з трьох існуючих на ринку операторів лотерей свідчить про те, що вони були застосовані на користь третього оператора лотерей. Таким чином, завдяки антиросійським санкціям та державним службовцям, один із операторів лотерей намагається розправитися зі своїми конкурентами. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...