Понеділок, 16 січня 2017 14:58

Фехтувальниця О.Харлан завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи у Польщі

КИЇВ. 21 червня. УНН. У польському місті Торунь стартував чемпіонат Європи з фехтування. У перший день континентальної першості українська шаблістка Ольга Харлан здобула бронзову нагороду, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію фехтування України.

На стадії 1/16 фіналу лідер української збірної перемогла грецьку спортсменку Теодору Гкоунтоуру з рахунком 15:4.

Наступний поєдинок із співвітчизницею Гкоунтоуру Василікою Вугіоку був більш рівним 15:13, та перемога була знов на боці українки.

У напруженій боротьбі вихованка Артема Скорохода обійшла й полячку Олександру Соху — 15:14. У півфіналі О.Харлан поступилася лідеру світового рейтингу — росіянці Софії Великій - 13:15.

Зазначимо, що віце-чемпіонкою стала Анна Мартон із Угорщини.

Крім того додамо, що серед чоловіків у рапірі найвище піднялися українець Клод Юнес – 8-й і Андрій Погребняк – 10-й.

Нагадаємо, у польському місті Торунь стартуватиме європейська першість з фехтування на якій візьмуть участь 24 спортсмени з України.