Середа, 29 березня 2017 06:32

УЄФА оштрафував Хорватський футбольний союз на 100 тисяч євро

КИЇВ. 21 червня. УНН. Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) наклав штраф в розмірі 100 тисяч євро на Хорватський футбольний союз у зв'язку з недисциплінованим поведінкою уболівальників національної команди країни в матчі чемпіонату Європи 2016 зі збірною Чехії, передає УНН з посиланням на прес-службу УЄФА.

Крім того, УЄФА також заборонила продаж квитків на всю решту чемпіонату Європи деяким фанатам хорватської збірної, які були ідентифіковані під час заворушень на стадіоні.

Нагадаємо, в кінці зустрічі Хорватія - Чехія, на 85 хвилині при рахунку 2:1 на користь хорватів гра була перервана через кинуті на поле з трибуни уболівальників збірної Хорватії фаєри. Після цього у хорватському секторі розпочалася бійка. Через 8 хвилин баталія відновилася і чехи зрівняли рахунок.

Як повідомляв УННУЄФА відкрив дисциплінарні справи проти федерацій футболу Угорщини, Бельгії і Португалії.