Понеділок, 16 січня 2017 19:36

О.Долгополов здобув першу перемогу після двомісячної перерви

Олександр Долгополов

КИЇВ. 22 червня. УНН. Український тенісист Олександр Долгополов повернувся на корти з перемогою після майже двомісячної перерви пов’язаної із травмою, передає УНН з посиланням на сайт спортсмена.

У матчі другого раунду на турнірі ATP в Ноттінгемі із призовим фондом у 648 тис. євро киянин, посіяний під 4 номером, за 1 годину 15 хвилин переграв британського тенісиста Кайла Едмунда — 6:4, 7:6 (5).

Обидва тенісиста допустили по три подвійні помилки (причому останню з них О.Долгополов зробив на першому матчболі на тайбрейку), на рахунку британця 10 ейсів, українець виконав 8 подач навиліт.

“Дуже приємно після тривалої травми повернуться і почати з перемоги, ще й з хорошою грою”, — написав О.Долгополов.

Нагадаємо, що українець проведе третій раунд проти Френка Данцевича.

У 2015 році тенісисти провели єдиний очний поєдинок в Індіан Велсі (6:2, 7:5 на користь українця).