Субота, 03 грудня 2016 13:44

Аргентина вийшла у фінал Копа Америка

КИЇВ. 22 червня. УНН. Збірна Аргентини продовжила успішні виступи на Копа Америки, перегравши у півфіналі господарів чемпіонату збірну США з рахунком 4:0, передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі знову показав феноменальну гру. На рахунку нападника дивовижний гол зі штрафного, а також дві гольові передачі.

У присутності 70 858 вболівальників гравці збірної Аргентини вже на третій хвилині матчу відкрили рахунок у матчі. Після добре розіграної комбінації Есек’єль Лавессі головою відкрив рахунок у матчі.

На 31 хвилині Л.Мессі ідеально виконав штрафний удар, поклавши м'яч у дев'ятку збірної США.

У другому таймі збірна Аргенти продовжили розгром США.

На 50-й хвилині Гонсало Ігуаїн реалізував вихід “сам на сам”, зробивши рахунок 3:0.

Четвертий гол у ворота збірної США був забитий на 85-й хвилині. Л.Мессі обіграв трьох захисників збірної США та викотив м'яч на Ігуїна, якому залишалося переправити м’яч у пусті ворота.

Вихід збірної Аргентини у фінал ознаменувався рекордом Л.Мессі, який побив рекорд Габріеля Батістути забивши 55 м'ячів за збірну Аргентини.