четвер, 19 жовтня 2017 р.00:10

Українка стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу

КИЇВ. 22 червня. УНН. Українка Дарина Лазебна стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

21 червня українка Дарина Лазебна завоювала чемпіонський титул на світовій першості з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, що проходить у місті Кілін (США).

Вихованка Сергія Федоренка виступала на змаганнях у ваговій категорії до 52 кг.

Юна спортсменка з Донеччини отримала показала третій результат у присіді - 115 кг. У жимі лежачи з результатом 80,5 кг Дарина встала другою, поступившись спортсменці із Казахстану Далірі Каримовій лише на 0,5 кг. Станова тяга та результат 140 кг вивели українку у фаворити змагань.

У підсумку, у сумі троєборства Дарина Лазебна набрала 335,5 кг та піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату світу.

Нагадаємо, українська збірна завоювала чотири медалі на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.