Вівторок, 28 березня 2017 03:37

Ісландія перемогою завершила груповий етап Євро-2016

КИЇВ. 22 червня. УНН. Національна команда Ісландії завдяки голу в компенсований час вирвала перемогу над Австрією (2:1) у третій грі групового етапу на Євро-2016. Матч відбувся у Сен-Дені на "Стад-де-Франс", повідомляє УНН.

Відкрили рахунок ісландці на 18 хвилині, коли відбулася подача в штрафну. Далі Карі Арнасон головою скинув м’яч на вільного Йона Бедварссона, який переграв Роберта Альмера.

Австрійці домоглися свого у другому таймі. Вийшовши на заміну Алессандро Шопф отримав м’яч від Давіда Алаби, увійшов по центру в штрафну і точно пробив у нижній кут — 1:1. Однак переможний гол на 90 + 4 хвилині забив ісландець Траустасон.

Повідомляється, що у першому таймі двічі на заваді австрійцям став каркас воріт. В одному із епізодів захисник “Динамо” Александар Драгович потрапив в основу стійки з пенальті.

Нагадаємо підсумкове становище у квартеті F: 1 — Угорщина (5 очок), 2 — Ісландія (5), 3 — Португалія (3), 4 — Австрія (1).

Додамо також, до етапу 1/8 фіналу Євро-2016 від групи F пройшли перші три команди, адже Португалія має кращий показник за різницею забитих і пропущених м’ячів у порівнянні із третіми місцями в інших квартетах.