Четвер, 23 березня 2017 09:11
Продажі техніки
Менеджер по роботі з клієнтами

Збірна України перемогла Іспанію на Кубку Європи з пляжного футболу

КИЇВ. 25 червня. УНН. Збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок на Кубку Європи-2016 у Белграді (Сербія), повідомляє УНН.

У першому матчі другого ігрового дня турніру за 5-8 місця “жовто-блакитні” впевнено із результативним рахунком 7:3 завдали поразки іспанцям.

Збірна України на турнірі представлена таким складом: голкіпери — Володимир Гладченко (“Гріффін”) та Віталій Сидоренко (“Артур Мьюзік”); польові — Ігор Борсук (“ХІТ”), Роман Пачев та Євген Рябчук (“Євроформат”), Олег Мозговий (“Гріффін”), Олег Зборовський, Олександр Корнійчук, Дмитро Ведмідь, Максим Войток (всі — “ХІТ”).

Нагадаємо, система розіграшу Кубка Європи-2016 така: чотири пари чвертьфіналістів, два півфінали, матч за “бронзу” і фінал. Якщо команда програє в чвертьфіналі, то далі бореться за 5-8 місця.

Як повідомляв УНН, у чвертьфінальному протистоянні українська команда мінімально поступилася двократним чемпіонам світу, збірній Росії з рахунком 2:3.