Пʼятниця, 26 травня 2017 16:42

Уельс мінімально обіграв Північну Ірландію в 1/8 фіналу Євро-2016

КИЇВ. 25 червня. УНН. У Парижі на стадіоні “Парк-де-Пренс” відбувся другий поєдинок ігрового дня в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу. У зустрічі новачків турніру Уельс завдав мінімальної поразки Північній Ірландії 1:0, повідомляє УНН.

Після перерви валлійці покращили якість гри і їх зусилля принесли результат на 75-й хвилині. Гарет Бейл прострілив з лівого флангу і захисник Гарет Макаулі вразив власні ворота. Цього голу виявилося досить для виходу в наступний раунд.

Таким чином безвиграшна серія Північної Ірландії з валлійцями обірвалася після дев’яти матчів.

Зазначимо, що у чвертьфіналі Уельс 1 липня зустрінеться в Ліллі з переможцем протистояння Угорщина — Бельгія.

Нагадаємо, що першим учасником 1/4 фіналу турніру стали поляки, котрі у серії пенальті обіграли швейцарців.