субота, 21 жовтня 2017 р.12:35

Збірна Португалії в екстра-таймі “вирвала” перемогу в Хорватії

КИЇВ. 26 червня. УНН. У заключному поєдинку ігрового дня в 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Португалії в додатковий час вирвала перемогу у Хорватії 1:0, інформує УНН.

Команди зробили ставку на оборону та моменти попереду виникали дуже рідко. В основний час глядачі так і не побачили ударів в створ воріт.

Вже наприкінці другого овертайму після удару Кріштіану Роналду першим на добиванні виявився Рікарду Куарежма.
Варто відзначити, що збірна Португалії в четвертий раз поспіль на чемпіонаті Європи завершила 90 хвилин ігрового часу внічию.

Крім того, Нані став четвертим гравцем, кому підкорився рубіж в сто матчів за збірну Португалії.

Повідомляється, що для капітана збірної Хорватії Даріо Срни цей чемпіонат Європи став останнім у кар’єрі.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі португальцям протистоятиме збірна Польщі.