понеділок, 23 жовтня 2017 р.03:04

ФК “Динамо” у спарингу здобув перемогу над “Олімпіком”

КИЇВ. 26 червня. УНН. Київське “Динамо” провело другий контрольний матч перед відправленням на навчально-тренувальний збір, що відбудеться у Австрії. Суперником “біло-синіх” став донецький “Олімпік”. Про це повідомляє прес-служба ФК “Динамо”, передає УНН.

Протягом усіх 90 хвилин кияни володіли ініціативою. У першому таймі, незважаючи на те, що не вдалося забити бодай один м’яч, моментів біля воріт “олімпійців” виникало достатньо. Зокрема, два виходи віч-на-віч не реалізував Мораес, а з ударами головою Громова та Бесєдіна впорався воротар.

У другому таймі перевага “біло-синіх” мала вже більше позиційний характер. Фактично єдиним, хто створював небезпеку біля воріт суперника, був Теодорчик. І якщо у двох випадках, пробиваючи з меж штрафного майданчика, Лукаш мети не досяг, то на останній хвилині, замкнувши подачу Андрієвського з кутового, все ж зміг принести мінімальну перемогу своїй команді — 1:0.

“Динамо” (перший тайм): Рудько, Данило Сильва, Антунеш, Очигава, Федорчук, Громов, Оріховський, Морозюк, Буяльський, Мораес, Бесєдін.

“Динамо” (другий тайм): Рибка, Макаренко, Селін, Лук’янчук (Очигава, 60), Морозюк (Федорчук, 60), Андрієвський, Гусєв, Мякушко, Буяльський, Теодорчик, Гладкий.

Нагадаємо, що свій наступний контрольний матч “динамівці” проведуть уже в Австрії — 30 червня підопічні Сергія Реброва зіграють із представником 2-го німецького дивізіону “Вюрцбургер Кікерс”.

Додамо, що у першому спарингу в міжсезонні кияни перемогли першоліговий “Колос” 3:0.