Пʼятниця, 20 січня 2017 00:06

Збірна Бельгії здобула найрезультативнішу перемогу на Євро-2016

КИЇВ. 26 червня. УНН. У Тулузі (Франція) відбувся черговий поєдинок 1/8 фіналу Євро-2016, де збірна Бельгії розгромила Угорщину з рекордним рахунком змагань — 4:0, передає УНН.

Збірна Бельгії почала активніше і вже на 10-й хвилині захисник Тобі Алдервейрелд відкрив рахунок. Були ще можливості для взяття воріт у Кевіна де Брюйне і Дріса Мертенса, але свою реакцію показав 40-річний голкіпер збірної Угорщини Габор Кірай.

Угорці ж відповіли небезпечними дальніми ударами Герге Ловренчіча і Болажа Джуджак, але їм забракло влучності.

Інтрига у грі трималася до 78 хвилини після якої м’яч у воротах Г.Кірая побував тричі. Авторами голів стали Бачуай, Азар і Карраско.

Відзначимо, що команди провели першу офіційну зустріч з часів групового етапу чемпіонату світу-1982, де вони зіграли внічию (1:1) і Бельгія вийшла в плей-офф.

Зазначимо, що в 1/4 фіналу Бельгії протистоятиме Уельс.