Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
середа, 18 жовтня 2017 р.07:53
Новини: Суспільство

Колектив Броварської центральної лікарні обурений “псевдорозслідуванням” журналістів

Колектив Броварської центральної лікарні обурений “псевдорозслідуванням” журналістів

КИЇВ. 30 червня. УНН. Колектив Броварської центральної лікарні обурений сюжетами одного із ЗМІ, який, на переконання лікарів, навмисно розповсюдив недостовірну інформацію про роботу закладу та персоналу, повідомляє УНН.

Медики спростували наведену у сюжетах інформацію, а саму роботу журналістів назвали непрофесійною. Так, за їх даними, журналісти у своїх сюжетах навмисно перекручували та маніпулювали фактами, наводили недостовірні дані та відверто розповсюджували брехню.

Вони також звернули увагу, що журналісти видання дозволили собі спаплюжити репутацію та гідність медичного закладу та колективу, не маючи жодних фактичних та перевірених даних.

“За 5 останніх років броварськими медиками проліковано тільки в стаціонарі 160 тисяч хворих, врятовано сотні життів, покррщено здоров’я десяткам тисяч пацієнтів. Та це чомусь не зацікавило наших “правдолюбів”, - наголосили в БЦЛ.

У своєму відкритому листі, який підписали щонайменше 1130 співробітників БЦЛ, медики вимагають вибачень та спростування недостовірної інформації.

Як раніше повідомляв УНН, головлікар Броварської центральної лікарні відстоює необхідність наявності у закладі достатньої кількості ліжок-місць для потреб пацієнтів. Зокрема, Валентин Багнюк виступив проти скорочення кількості ліжко-місць у Броварській ЦРБ до 38 на 10 000 населення, оскільки це, за його словами, суттєво погіршить якість медичних послуг.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...