Неділя, 19 листопада 2017 14:40

Збірна Уельсу перемогла Бельгію в чвертьфіналі Євро-2016

КИЇВ. 1 липня. УНН. На стадіоні “П’єр Моруа” у Ліллі збірна-новачок чемпіонатів Європи перемогла у чвертьфіналі змагань команду Бельгії з результатом 3:1, передає УНН.

Бельгійці почали активніше і створили кілька небезпечних моментів. На 13-й хвилині їх зусилля принесли результат — Раджа Найінгголан дальнім ударом вивів бельгійців вперед. Але валлійці не опустили руки і зуміли відігратися до перерви — подачу Аарона Ремзі з кутового замкнув капітан Ешлі Вільямс, який встиг залікувати травму.

У другій половині Робсон-Кану вивів Уельс вперед після передачі з правого флангу від А.Ремзі. Зняв питання щодо переможця зустрічі нападник команди англійського Чемпіоншипу Сем Воукс — 3:1.

Нагадаємо, що за путівку до фіналу команді Кріса Коулмена протистоятиме збірна Португалії.

Окрім того додамо, що Уельс до цього моменту мав найкращий показник в історії великих турнірів датований 1958 роком.

Валлійці пробилися в чвертьфінал чемпіонату світу, де мінімально поступилися майбутнім чемпіонам бразильцям.