Понеділок, 23 січня 2017 06:33

Збірна Німеччини стала третім півфіналістом Євро-2016

КИЇВ. 3 липня. УНН. Третій чвертьфінальний поєдинок на Євро-2016 завершився перемогою збірної Німеччини над Італії за підсумком серії післяматчевих пенальті. Зустріч пройшла в Бордо на стадіоні “Стад-де-Бордо”, передає УНН.

Команди дуже обережно почали матч і події у зустрічі розгорілися лише до перерви, але вболівальники голів не дочекалися. Мюллер міг відкривати рахунок на 42-й хвилині, але після його удару в ближній кут надійно зіграв Буффон. У італійців ближче всіх до голу був Пароло, який не кращим чином розпорядився м’ячем після рикошету від ноги Боатенга в кінці тайму.

На 65 хвилині Маріо Гомес наздогнав м’яч на лівому фланзі після чого зробив передачу на Хектора, котрий знайшов Месута Озіла. Гравець лондонського “Арсенала” переправив м’яч у сітку воріт — 1:0. Однак ближче до 80 хвилини італійці зрівняли рахунок завдяки реалізованому пенальті Леонардо Бонуччі і матч перейшов у додаткові 15-хвилинки, котрі перейшли у серію післяматчевих пенальті.

У позаматчевій лотереї кращими виявилися німці, які виграли з результатом 6:5.

Відзначимо, що суперник Німеччини в 1/2 фіналу визначиться у матчі національних команд Франції та Ісландії.

Нагадаємо, що першими учасниками півфіналу турніру стали збірні Португалії та Уельсу.