Понеділок, 29 травня 2017 00:25

На матчі Франція – Ісландія встановлено два рекорди Євро-2016

КИЇВ. 4 липня. УНН. На заключному поєдинку стадії 1/4 фіналу 15-го чемпіонату Європи з футболу між національними командами Франції та Ісландії встановлено два рекорди змагань, повідомляє УНН з посиланням на телеканал "Футбол 1/2".

Чвертьфінал між збірними Франції та Ісландії на трибунах подивилася рекордна для турніру кількість глядачів. "Стад де Франс", який в цілому вміщує 80 000, заповнився на 86 відсотків. Тобто вболівальники придбали 76 833 квитків. До цього найбільшу аудиторію також зібрала арена в Сен-Дені: матч Італія - Іспанії наживо дивилося на 700 осіб менше.

Крім того, чвертьфінал в Сен-Дені став найрезультативнішим на турнірі у Франції. 7 м'ячів на чемпіонатах Європи не забивали вже 16 років.

Нагадаємо, що останній раз така велика кількість голів була зафіксована на бельгійсько-голландському чемпіонаті. Тоді збірна Нідерландів розгромила Югославію з рахунком 6:1.

Додамо також, змагання на Євро-2016 продовжаться 6-го липня поєдинком Португалія – Уельс.

Як повідомляв УННФранція розгромила збірну Ісландії у чвертьфіналі Євро-2016.