Субота, 25 березня 2017 20:06

Українські дефлімпійці завоювали низку медалей на чемпіонаті світу з легкої атлетики

КИЇВ. 5 липня. УНН. З 25 червня по 3 липня у місті Стара Загора (Болгарія) пройшов 3-й чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

На змагання з світової першості українська дефлімпійська збірна вирушила у складі 24 легкоатлетів. За результатами дев'яти днів змагань, серед спортсменів з 36 країн світу, наші співвітчизники змогли вибороти 18 нагород.

Титул чемпіона світу та 4 золоті медалі вибороли в наступних дисциплінах:

Чоловіча збірна у складі Миколи Кулика, Дмитра Вишинського, Максима Пендрака та Миколи Носенка фінішувала першою в естафеті 4х100 з результатом 41,76 с, Юлія Шаповал стала кращою на стометрівці з бар'єрами з результатом 14,25 с, а Микола Носенко здобув перемогу на стометрівці (10,93 с) та двохсотметрівці (21,83 с.).

Зазначається, що крім золотих нагород були здобуті 9 "срібних" та 5 "бронзових".

Як повідомляв УНН, паралімпійська збірна України посіла перше місце на чемпіонаті Європи з плавання.