Неділя, 26 березня 2017 09:13

ФК "Зоря" унічию звів спаринг із румунським "Клужем"

КИЇВ. 9 липня. УНН. Черговий контрольний поєдинок луганської "Зорі" на зборах у Словенії завершився нічиєю. На цей раз суперниками команди Юрія Вернидуба став представник румунського чемпіонату – "Клуж", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "Зорі".

Старт матчу пройшов в спокійному темпі. Команди по черзі володіли м'ячем, причому, переважно було це в центрі поля. Загострювати гру вдавалося лише за рахунок стандартів, але і вони особливих дивідендів не приносили.

Моментів практично не було, як власне, і ударів у бік воріт. Звідси і нулі після перших 45 хвилин. Хоча на кінець тайму непогано зі штрафного пробивав Дмитро Гречишкін - голкіпер впорався з його ударом.

Другий тайм почався непоганою атакою румунів лівим флангом, після чого з близької відстані пробивав Пауліньо - м'яч пролетів поруч зі штангою. "Зоря" відповіла небезпечним ударом Івана Петряков - трохи вище поперечини. Потім, після цих обопільних атак, гра знову заспокоїлася і перемістилася в центр поля. У підсумку нічия - 0:0.

"Зоря": Олексій Шевченко, В'ячеслав Чечер (Михайло Сіваков, 61), Артем Сухоцький (Григорій Ярмаш, 61), Рафаель Форстер (Євген Ткачук, 61), Микита Каменюка (Ігор Чайковський, 61), Дмитро Гречишкін (Пауліньо, 61) , Артем Гордієнко (Едуард Соболь, 61), Желько Любенович (Джаба Ліпартія, 61), Олександр Караваєв, Іван Петряк, Владислав Кулач.

Нагадаємо, що попередній матч "Зорі" проти бухарестського "Динамо" також завершився у нульову нічию.

Додамо також, наступним суперником луганчан стане знову румунський клуб - "Академіка Клінчені". Гра відбудеться вже завтра сьогодні. Початок матчу – 19:00.