вівторок, 17 жовтня 2017 р.13:52

ФК "Динамо" розгромив софійський "ЦСКА" із рахунком 3:0

ФК

КИЇВ. 10 липня. УНН. Суперником київського "Динамо" у заключному матчі на передсезонному зборі в Австрії став діючий володар Кубка Болгарії, клуб, за який виступав нападник "біло-синіх" Жуніор Мораес - софійський "ЦСКА", передає УНН з посиланням на прес-службу "Динамо".

Перший акцентований удар у площину воріт "ЦСКА" відбувся лише на 17-й хвилині, його автором став Буяльський. Вже на другій хвилині наступного тайму Ярмоленко перехопив м’яч та віддав партнеру, а за мить прийняв пас на правому фланзі від Морозюка і прострілив у центр в район лінії штрафного. Буяльський пропустив м’яч, а Гонсалес у дотик пробив точно в кут.
На 58-й хвилині ще один прорив Ярмоленка правим флангом завершився черговою м’якою передачею в центр під удар цього разу на Сидорчука, який теж низом пробив повз голкіпера – 2:0. А на 76-й хвилині Ярмоленко забив сам, бездоганно виконавши штрафний удар з півкола перед штрафним майданчиком.

Склад "Динамо": Шовковський (к) – Морозюк (Селін, 79), Віда (Очигава, 46), Драгович (Лук’янчук, 76), Антунеш (Макаренко, 76) – Корзун (Рибалка, 79) – Громов (Ярмоленко, 46), Сидорчук (Гармаш, 63), Буяльський (Федорчук, 63), Гонсалес (Мякушко, 58) – Гладкий (Теодорчик, 67).

Нагадаємо, що у минулому товариському поєдинку "біло-сині" з хокейним рахунком 8:2 розгромили РНК "Спліт".
Додамо також, у наступному матчі "динамівці" 16 липня в Одесі зустрінуться із "Шахтарем" у протистоянні за Суперкубок України.